Seo | Prusa Seo - Bursa Seo Uzmanı

Seo

Prusa Seo, Bursa ili ağırlıklı olmak üzere kurumsal firmalara Seo Danışmanlığı Hizmeti vermektedir.

Peki Seo Ne Demek?

Seo, İngilizce Search Engine Optimization demek Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu, en yalın anlatımıyla, sizin web siteniz var ve Google’a mesela Bursa Pilates, Bursa Evden Eve, Bursa Psikolog, Bursa Diyetisyen… gibi işiniz yada kelimeniz ne ise aratıldığında sizi ilk sayfada bulmalarını yani ilk 10 site arasında görmenizi sağlamaya yarayan işlemlere denir.

Peki bizlerle çalışmak size neler kazandıracak bir göz atalım;

#1. Marka Bilinirliği

Bir işletmeniz var ve de bir web siteniz ama internetten istediğiniz gibi faydalanamıyorsunuz. Hiç kimse sizi internetten bulmuyor. Reklam vermek istediniz ama verim alamadınız. Ve öylece bu maceradan vazgeçtiniz.

Ama biz diyoruz ki, bir de biz el atalım sitenize, İşletmenizin ismi biz el attıktan sonra ne kadar çok yerde geçecek, marka bilinirliğiniz ne kadar artacak hep beraber görelim.

#2. Sıralama Yükselişi

Yaptığınız işte gerçek hayatta yoğun rekabet varsa emin olun internet ortamında çok daha fazlası vardır. Google arama sonuçlarında sadece sizinle aynı işi yapan işletmelerin web siteleri yok, bu tarz firmaları listeyen siteler mi ararsınız, firma olmadığı halde o alanda site açanı mı ararsınız, büyük kurumsal firmaların bu alanda yazdıkları yazıları mı ararsınız, kısacası ne ararsanız vardır.

Peki biz ne yapıyoruz, sizin sitenizi ilk sayfaya çıkarıyoruz, kaçıncı sırada olursanız olun, eğer hiç bu tarz bir işleme girmediyseniz siteniz en az 5. sayfalarda falandır, eğer rekabet yoğun ise ilk 100 site arasında bile isminizi göremezsiniz.

Biz sitenizi ilk sayfaya getirmek üzere sizlere hizmet veriyoruz ve sözleşme imzalıyoruz.

#3. Kazanç Artışı

Seo hizmeti sonrasında, seo cebinize doğrudan para koymaz, seo müşteriyi size getirir, siz onunla anlaşır yada anlaşmaz orası sizin bileceğiniz iş. Seo sayesinde en işlek caddede dükkan sahibi gibi olursunuz. Hiç insanların uğramadığı bir yerde dükkan açmak mı karlıdır, yoksa önünden binlerce insanın geçtiği işlek caddede mi para kazanmak daha olasıdır.

Seo sayesinde web sitenize gelen ziyaretçi sayısında artış olur ve bunu kazanca dönüştürmek için yöntemler belirlenir.

#4. Meydan Okuma 

Seo sayesinde büyük rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz, nasıl mı ?

Seo öyle güzel bir şey ki, sizin büyük küçük olmanıza bakmaz, insanlara ne verdiğinize bakar ve nasıl sunduğunuza. Küçük bir işletme olabilirsiniz hatta bir ofisiniz bile olmayabilir, ama seo sayesinde sizi insanlar büyük rakiplerinizin önünde görebilir. Bu mümkün…

Sonuç

Prusa Seo olarak bizler sahip olduğumuz tüm tecrübe ve bilgiyi sizlere sunmaya hazırız. Samimi, dürüst, güvenilir birileriyle iş yapmak istiyorsanız bizlerle mutlaka bir randevu ayarlayın…