Hakkımızda | Prusa Seo - Bursa Seo Uzmanı

Hakkımızda

Gerçekleri Görmeye Hazır Mısınız?

Hiç Bu Zamana Kadar Böyle Bir Yaklaşım Görmediniz

Sıradan Bir İnternet İşi Satın Almıyorsunuz, Geminize Roket Motoru Takıyorsunuz

Peki Sizin Geminiz Buna Hazır Mı?

Bizimle çalışmadan önce bizi bir anlayın, acaba biz ne söylüyoruz…

Prusa Seo, Prusa Mühendislik çatısı altında dijital pazarlama, seo, adwords, veri analizi, growht hacking ve danışmanlık konularında hizmet veren bir firmadır.

Bursa merkezli olup, dijital pazarlamanın doğası gereği her bölge de, yurt içi ve yurt dışı hizmet vermektedir.

Her zaman en iyi bildiğimiz işleri yaptık ve en doğru ve doğal olacak şekilde yaptık. Bizim gibi firmalardan seo konusunda destek almak için bu sayfaya geldiyseniz bazı şeyleri bilmeniz de yarar olacak.

Matrix Mavi Hap Kırmızı Hap

Matrix Mavi Hap Kırmızı Hap

Bu görsel de ki sahneyi hatırlıyorsanız bundan sonra ki cümlelerimiz de ne demek istediğimizi anlamış olacaksınız. Ama biz yine de açık açık anlatacağız. Bu görsel Matrix filminden bir sahne ve bu sahne de bir seçim şansı var. Mavi hapı alırsa oyun sona erecek eski hayatına geri dönecek, kırmızı hapı seçerse işte bir zamanlara damga vuran Neo ya da bilinen adıyla Matrix harikalar diyarında yolculuğa çıkacak.

Gelelim bunun konuyla alakasına, ister e-ticaret siteniz, ister kurumsal web siteniz olsun, daha fazla kitleye ulaşmak, daha fazla satış yakalamak, işinizi büyütmek istiyorsanız intenet sitenizi ve internet araçlarınızı etkili ve doğru şekilde kullanmanız gerekecektir.

Bu konuda neler yapılabilir derken, SEO kelimesini duydunuz ve araştırmaya koyuldunuz. Çok geçmeden Bursa Seo Firması yada Bursa Seo gibi kelimeler yazdınız karşınıza çıkan sitelere girerek teklif almak yada işin ne olduğu hakkında bilgi almak istediniz.

Buraya kadar herşey normal…

Anormal olan şey ise, yukarıda ki görsel ile olan bağlantınız. Bizler uzaya mekik göndermiyoruz, hoş mühendislik firması olduğumuz için yeterli kaynak ile bunu da yapabiliriz de, bizim yaptığımız iş, Google arama motorunda Google’ın iyi siteleri, insanlara faydalı olacak, arama yaptıklarında tam olarak doğru şekilde cevap verecek siteleri belirlemek adına yaptığı matematiksel hesaplamaları, kullanıcı deneyimini, ihtiyaç olunan bilgiyi ve yazılımsal altyapıyı sizler adına hazırlamak ve Google’un kalite kriterleri sağlayarak üst sıralarda yer almak.

Bu yaptığımız iş bir nevi para kazanmak gibi, bir iş bulursunuz denileni yaparsınız ve para kazanırsınız, lakin haram yoldan para kazanma ile helal yoldan para kazanmanın, yada kısa yoldan köşeyi dönme ile uzun vadede güvenle dönme arasında ki farkları sanırım bilmeyen yoktur.

Ve şimdi bağlıyorum konuyu, resimde gördüğünüz bir seçim olayı var, işte siz de de bir seçim olayı var, ya gider sıradan  bir seo firması ile anlaşma yapar, size hizmet verdikleri süre içerisinde gerçekten ilerleme kaydeder, satışlarınız da gözle görülür artışlar görür, telefonlarınız susmaz. Bir yıl mutlu mesut olur, size bu hizmeti verene teşekkür eder hatta eşinize dostunuza tavsiye eder, güzel bir yıl geçirirsiniz.Ve sonra bir gece saat 12 olduğunda Kül Kedisi gerçek yüzünü gösterir, ve bindiğiniz o araba bir anda balkabağına dönüşür, atlar farelere dönüşür, o kimse de olmayan elbiseniz, toz bezine dönüşür ve de keşke Kül Kedisi gibi eski halinize dönmek istersiniz ama maalesef artık siteniz sıralama da bile yoktur. İsminizi yazdığınız da bile çıkmaz…

Peki bunlar nasıl olabilir ki diye içinizden geçireceksiniz… Hemen söylüyoruz, çok genel olarak seo firmalarının yapacakları işleri ana hatlar eşliğinde açıklayalım;

  • Site Yazılım Düzenlemeleri ( Sitenizin kodlama olarak altyapısında yapılması gereken düzenlemeler yapılır, Google’ın daha rahat bir şekilde sitenizi taraması ve kaydetmesi amacıyla yapılması gereken, ayrıca kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yapılan çalışmalar )
  • İçerik Düzenlemeleri ( Sitenizde ziyaretçilerin bilmesi gereken ne varsa olması amacıyla, eksik kısımların tamamlanması, olmayan içeriğin ise oluşturulması çalışmaları )
  • Site Dışı Yapılan Çalışmalar ( İlk iki madde sitenizin içi ile yapılacak olan çalışmalardı, bu son madde ise, sitenize dışarıdan verilecek olan çalışmaları içerir, bunlar; backlink ( sitenizin sayfalarının başka sitelerde geçmesi ) firma rehberleri, yorum ve inceleme yapılan yerlerde var olma, sosyal medya…. )

Çok genel ve çok kısaca açıkladığımız bu üç maddelik yapılacak işlerde ilk iki madde nispeten zararsız maddelerdir, ama üçüncü madde aynı bir doktor’un size vereceği ilacın dozunu ayarlaması gibi ustalık isteyen bir iştir, az verirse şifa bulamazsınız, çok verirse zararı dokunur, işte bu Seo işleri de böyledir.

Sözüm ona size performans artışı sağlayan firmalara bir bakın, acaba sitenizin ismi, sayfaları neden acaba Bursa’da değil de Elazığ’da ki bir haber sitesinde geçiyor, yada siz bir psikolog olduğunuz halde, sitenizin ismi Teknoloji üzerine yazılan siteler de geçiyor. Yada sitenizin isminin geçtiği siteler neden kalitesiz siteler.

Size açık olarak durumu özetleyelim. Google diyor ki, bir siteye yada bir sayfaya kendisiyle aynı konuda ki sitelerden yada sayfalardan referans gösterilmesi halinde, referans gösterilen siteyi üst sıralara çıkartırım diyor. Bunu bilen seo uzmanı firmalarda bu tarz referans elde etmek amacıyla, parasını vererek bu tür sitelerden link satın alması yaparlar ve size suni artış sağlarlar.

Google bu tür işleri 2012 Penguen Algoritmasıyla önüne geçmeye çalıştı, halen daha da çalışıyor, bugün siteniz bu filtreye takılmamış olabilir lakin günün birinde takılacak ve organik olmayan doğal yollarla elde edilmeyen tüm referanslar sizi internet çöplüğünde zirveye götürecek.

Peki Prusa Seo Ne Yapıyor?

Prusa Seo, Mühendislik firması olması sebebiyle, analitik, araştırmacı ve de organik çalışmalar yaparız. Biz Google’un ne istediğini biliyoruz, bizler sadece internet sitenizi ele almıyoruz, tüm komple yapınızı ele alıyoruz. Sizin tam bir çözüm ortağınız oluyoruz.

Prusa Seo, çok yönlü bir mühendislik firmasıdır. Bizler kitap okuyan, araştıran, deneyler yapan ve de ödüllü mühendislerden oluşan bir firmayız. Zihnimiz tam kapasite size çalışmak için hazırdır.

Enerjimiz ve gözlerimiz de ki ışık ve sizin yükünüzü alma konusunda ki marifetimiz, bizleri diğer firmalardan ayırandır.

İşte Karar Anı

Ya Mavi hapı alır, bir sene sahte mutluluğa yelken açarsınız, yada bizimle çalışır orantısız zeka desteği ile rakiplerinize fark atarsınız.

Seçim sizin…

Emre SEYMENLER

MAKİNE MÜHENDİSİ

0532 163 27 45