Adwords Danışmanlığı | Prusa Seo - Bursa Seo Uzmanı

Adwords Danışmanlığı

Prusa Seo olarak her ne kadar organik olarak ilk sayfada yer alma hizmeti veriyor olsak ta, Google Ads ( Google Adwords ) halen daha çok güçlü ve internet kullanıcılarının bir çoğu tarafından tıklanan ilk siteler olması bakımından önem arzediyor.

Prusa Seo, Adwords Danışmanlığı olarak ne yapar diyorsanız, ilk olarak ana hedef bölgemiz olan Bursa ili için müşterilerine hizmet vermek amaçla birebir görüşmeler yapar. Tam olarak ne istediğinize ve ne istediğimize karar vermenizde size yol gösterir.

Ne kadarlık bir bütçe ile ne kadar tıklama olur, elde edilen bu tıklamalar ile ne kadar geri dönüşüm elde ettik bunların raporlanması gibi hayati önem taşıyan konularda bilgilendirmede bulunur.

Bir çok firma adwords reklamlarınızı yönetmeye talip olacaktır, lakin raporlanması ve hatta en önemli kısım olan dönüşüm oranları hakkında size net bir cevap veremeyecektir.

Bu şu anlama geliyor, siz aylık 2000 liralık reklam yayınlıyorsunuz, bu reklamların kaç defa tıklandığını görüyorsunuz ama bu reklamların yüzde kaçı size müşteri oldu, teklif istedi, yahut sizden satın almada bulundu bunu bilemiyorsunuz.

Böyle bir durum açıkçası boşa akan musluk gibidir, halbuki dönüşüm oranları hakkında bilgi sahibi olursanız, belki farklı reklam kanallarına yatırım yapacaksınız, yada bütçenizi azaltıp yada arttıracaksınız, bütün bunların olabilmesi için Adwords konusunda analizleri ve yetkinliği olan kişiler tarafından yapılmalı.

Prusa Seo olarak her zaman anlaşılır tarzda iş yaptık, bu konulardan hiç anlamayanların bile anlayacağı sadeliğe indirerek iş yapıyoruz. O yüzden Bursa Adwords Danışmanlığı hizmetini devreye aldık.

Sizler için her zaman en iyisi için çalışmaya devam edeceğiz…